אודותנו

חברת מטלום עוסקת מזה 20 שנה בייצור, ייבוא ושיווק של מוצרים לתחום הבניה.
כחברה המספקת את רוב מוצריה לבעלי מקצוע העוסקים בהתקנות עץ, פרגולות, גגות, דקים, וחיפויי עץ נחשפנו ליתרונות ולחסרונות בחומר גלם זה.
מחד, העץ הינו חומר גלם טבעי שקל לעיבוד והתקנה, חומר שמקרין תחושת חום וטבע. מאידך , העץ היינו חומר גלם שמצוי בתחרות תמידית כנגד הזמן. החשיפה של החומר לתנאיי מזג האויר הקשים מחייבת תחזוקה אין סופית ויקרה. העובדה שעץ החשוף לשמש ולגשם חייב להיות צבוע, מחייבת שיוף וצביעה פעם בשנה, פעולה יקרה ומסובכת.

לאור עובדות אלו, חפשנו במטלום חומר גלם אשר מצד אחד יעניק את תחושת החום והטבע של העץ אך מצד שני יחזיק לאורך שנים רבות ללא תחזוקה או בלאי ובנוסף קל פשוט ומהיר להתקנה .כך הגענו לחברת millboard הבריטית.
חברת מטלום נבחרה להיות הנציגה הבלעדית של חברת millboard הבריטית.
בניגוד לתחליפי הדק הקיימים כיום בשוק (סינטטי או פלסטיק) הדק של חברת millboard הינו דק פולימרי. הדק הינו תרכובת של פולימרים אשר מיוצר באופן ידני. הפטנט העולמי של החברה נותן מענה לכל חסרונות העץ. הדק בעל מראה טבעי וחם, הוא אינו מצריך טיפול, אינו מתפוצץ או מתעוות, קל מאוד להתקנה ואינו סופג נוזלים.

הדק של חברת millboard עמיד לאורך שנים גם בתנאים קשים מאוד כגון חוף הים או בריכות שחיה ונחלים.

25 שנות אחריות הן ההוכחה הניצחת של היצרן באמון עמידות המוצר.
אנו בחברת מטלום נשמח לעמוד לרשות כל סוגי הלקוחות. באולם התצוגה הממוקם בקיבוץ מענית ניתן לקבל הסברים טכניים, פתרונות, דוגמאות וקטלוגים. אנו מוכרים את המוצרים השונים ללקוח הפרטי, המוסדי ולמתקינים.

לא יודעים איזה מוצר הכי יתאים לכם?
תנו למומחים שלנו למצור את הדק המתאים ביותר לצרכים שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי