למה לבחור דק מבית מילבורד?

לוחות הדק של מילבורד נוצרו בהשראת היופי הקיים של הטבע. בניגוד לדקים רגילים הקיימים בשוק, הדקים של מילבורד מעוצבים מקורות שנבחרו בקפידה ונצבעו ידנית לשמירה מירבית של האיכות והצבע הגולמיים. ואכן, המראה הייחודי של הקורות הינו של עץ אמיתי, אבל עם איכויות שאינן קיימות בעץ האמיתי – הן לא נרקבות, אינן מחליקות אפילו במשטחים רטובים, ומעל הכל – ללא תחזוקה.

ללא עץ

בזמן שרוב לוחות הדקים המרוכבים בשוק מכילים גם פלסטיק וגם שבבי עץ, הדקים של מילבורד מורכבים מפוליאוריטן ומינרלים של אבן טבעית ובכך יוצרים לוחות דק העמידים דיים לנזקי הטבע לאורך כל השנה.בזכות חומר השרף המאוד יציב שיצרנו, הדק לא ירקב, או יקבל "בטן" ופני הלוח ישארו אחידים מאוד ביחס ללוחות עץ טבעי. ובנוסף, מכיון שהדק אינו מכיל עץ כלל, אין בו שום רכיב או חלק שעלול להיות מושפע מרטיבות או מותקף ע"י חרקים.

מיוצר ידנית

לוחות דק מרוכבים רבים נוצרים ע"י שיחול – תהליך בו מרכיבי הדק הסינטטים מעורבבים ומוזרקים בלחץ לתוך תבנית היוצרת את צורתן.
לעומת זאת, לוחות הדק שלנו יצוקים ידנית במסגרת של עץ, ונצבעים ע"י צבעי עץ מומחים.
התוצאה ניראת בגימור – הלוחות הניראים דומים מאוד לעץ טבעי. מבלי לבדוק מקרוב, יהיה קשה לאמוד בכלל על ההבדלים בין השניים.

למרות היצור היחודי המוזכר למעלה, לוחות הדק של מילבורד הן בין הקלים לעבודה והרכבה.
חיתוך הלוחות וניסורן יכול להתבצע עם כלי העבודה הרגילים של מרכיבי הדקים ואין צורך לרכוש סט כלים נוסף.
חיבור וקיבוע לוחות הדק נעשה בעזרת הברגים היחודיים שלנו (Durafix®) אותן ניתן להבריג ללא קידוח מקדים בלוחות.
בנוסף, משטח הלוחות היחודי שלנו נמתח מעל ראשי הברגים ובעצם יוצר משטח חלק ויוצר עם אפקט ה- "ראש בורג נעלם" המפורסם שלנו.

הדרך של מילבורד

חברת מילבורד הוקמה עם משימה לתקן את הליקויים הטבועים בלוחות דק מעץ טבעי על אף יופיים. הניסיון המשפחתי הקודם של יציקה עם חומרים טבעיים הולידה את הפיתרון המקורי של דק ללא עץ שגם נראה טבעי לגמרי וגם קל להתקנה וללא תחזוקה.

כחלק מהשאיפה של חברת מילבורד למצויינות ולשמירה על איכות הסביבה ככל האפשר, לוחות הדק שלנו מיוצרים בקפדנות מחומרים בעלי פליטת קרבון נמוכה ותהליך יצור זה מסייע לנו לשמור בצורה מייטבית על הסביבה.

מילבורד הינה חברת הדקים פרימיום הראשונה לקבל אישור עצמאי ל- UKAS מוסמך בסטנדרד הבינלאומי ISO 14064-1 לציון טביעת רגל פחמנית.

לא פלא שאנו גאים בפילוסופיה של "הדרך של מילבורד" אשר מבטיחה שאתם הלקוחות מקבלים את המוצר הטוב ביותר מחברה שאכפת לה שהנזק הסביבתי הנגרם ביצור מוצריה יהיה מינימלי.

לא יודעים איזה מוצר הכי יתאים לכם?
תנו למומחים שלנו למצור את הדק המתאים ביותר לצרכים שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי